Network Administrator

Naše společnost zahájila své působení 4. února 1994 a od té doby jsme prošli mnoha změnami, abychom se stali jednou z nejmodernějších mediálních společností na trhu. Stojí za námi tým lidí, kteří pracují v různých profesích, ať už specificky mediálních nebo těch podpůrných. Milují svou práci, snaží se být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Navzájem si pomáhají, podporují se a neustále na sobě pracují.

Pracovní náplň

- Zajišťovat administraci a správu sítě a síťových prvků.
- Poskytovat 2. a 3. úroveň podpory při řešení reportovaných incidentů a žádostí.
- Řešit hlášené incidenty a požadavky podle priorit.
- Spolupracovat na nových projektech, případně je vést.
- Provádět pravidelnou údržbu a monitoring sítě, síťových prvků a systémů.
- Zajišťovat administraci a správu Linuxových a Windows serverů souvisejících se síťovou infrastrukturou.
- Pomáhat při vývoji a udržování plánu a vize sítě a zabezpečení s ohledem na současné a budoucí technologie a trendy.
- Navrhovat a implementovat nezbytná bezpečnostní opatření k ochraně IT sítí a dat či informací.
- Vyvíjet a navrhovat síťovou infrastrukturu pro doručování médií v naší společnosti i napříč skupinami.
- Rozvíjet, udržovat a aktualizovat potřebnou dokumentaci.
- Komunikovat s externími dodavateli při spolupráci na projektech nebo pro řešení reportovaných incidentů.

Požadujeme

- Pokročilou zkušenost s technologiemi IT sítí (převážně Cisco).
- Znalost TCP/IP, ISO/OSI a síťových protokolů.
- Zkušenosti s monitorovacím softwarem.
- Znalost českého i anglického jazyka.
- Strukturovaný přístup k práci a zároveň časovou flexibilitu.

Výhodou jsou:
- Cisco certifikace CCNA/CCNP.
- Znalost multicastu a jeho routování.
- Znalost networkingu a security v Azure/AWS.
- Znalost nějakého programovacího/skriptovacího jazyka nebo nástroje pro automatizaci IaC – Python/Ansible/Terraform.
- Znalost Check Point, FortiGate, Cisco ASA, Linux IP tables.

Nabízíme

Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí.
Přátelský kolektiv.
- Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
- Možnost občasné práce z domova.
- 5 týdnů dovolené.
- 8 volných dnů ročně (4 dobrovolnické, 2 sick days, 2 dny dovolené navíc).
- Přístup ke streamovacím službám zdarma.
- Benefitní konto pro sport, kulturu, cestování, vzdělávání a zdraví.
- Dotaci na stravné (možnost stravování v zaměstnanecké kantýně přímo v budově).
- Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny zdarma.
- Nadstandardní lékařskou péči.
- Možnost využití partnerských programů.

Detaily nabídky Network Administrator

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

IT - správa systémů hardware

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát