Technický poradce pro zdravotnická zařízení

Společnost zabývající se vývojem a výrobou špičkových zdravotnických zařízení hledá nového člena týmu na pozici TECHNICKÝ PORADCE PRO ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ. Naše firma se zaměřuje na inovativní technologie v oblasti elektrofyziologie a přístrojů pro kardiologii. Pokud máte zájem pracovat v dynamickém a vysoce odborném prostředí, je tato nabídka právě pro vás.

Pracovní náplň

• Poskytování odborné podpory a konzultací ohledně použití zdravotnických přístrojů v oblasti elektrofyziologie.
• Odborná a technická podpora zdravotnického personálu při používání našich produktů.
• Prezentace produktů a technická podpora na odborných konferencích a výstavách.
• Udržování aktuálních znalostí o nových terapiích a technologiích v dané oblasti, včetně produktů konkurence.
• Odpovídání na technické dotazy z terénu a interních zdrojů a jejich následné řešení.

Požadujeme

• Vysokoškolské vzdělání v oboru přírodních věd nebo techniky.
• Zkušenosti v oblasti elektrofyziologie nebo kardiologické terapie jsou výhodou.
• Znalost anatomie a fyziologie srdce je velkou výhodou.
• Plynulá čeština a pokročilá znalost angličtiny (písemná i mluvená).
• Schopnost řešit problémy a zaměření na zákazníka.
• Ochota cestovat až 75 % pracovní doby a schopnost pracovat samostatně.
• Výborné komunikační schopnosti, jak písemné, tak ústní.
• Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

• Adekvátní mzdové ohodnocení.
• Kariérní růst v mezinárodní společnosti s možností profesního rozvoje.
• Bonusový program a balíček zaměstnaneckých výhod.
• Práci v uznávané společnosti s celosvětovým renomé.

Detaily nabídky Technický poradce pro zdravotnická zařízení

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát