Příležitost pro manažery: Vedení klinik v oboru zdravotnictví!

Pro síť soukromých zdravotnických klinik specializovaných na léčbu chronických bolestí hledáme motivovaného a zkušeného manažera/ku. Tato role zahrnuje řízení provozu a koordinaci týmů na klinikách v regionu Morava a Slezsko. Pokud máte zájem o dynamickou a zodpovědnou pozici v oblasti zdravotnictví, neváhejte a přihlaste se.

Pracovní náplň

• Koordinace a řízení denní operativy zdravotnických zařízení ve svěřeném regionu.
• Plánování a organizace práce personálu s důrazem na efektivitu a kvalitu.
• Monitorování a hodnocení výkonnosti klinik a identifikace oblastí pro zlepšení.
• Řízení procesů přijímání a propouštění zaměstnanců a nábor nových kolegů.
• Spolupráce s HR oddělením na tvorbě pracovních podmínek a job descriptions.
• Zajištění a organizace vzdělávání a rozvoje zaměstnanců.
• Pravidelná komunikace s ostatními odděleními a externími partnery.
• Implementace a dodržování standardů zdravotnického provozu a předpisů.
• Řízení a kontrola dodavatelských smluv a objednávek materiálů a vybavení.
• 2 dny / týden fyzické přítomnosti na centrálním pracovišti (Brno). Dále návštěvy spádových klinik v regionu a home-office.

Požadujeme

• Zkušenosti z obdobné pracovní pozice (řízením sítě klinik) velkou výhodou.
• Zkušenosti s řízením týmu a koordinací procesů v oblasti zdravotnictví.
• Silné organizační schopnosti a schopnost komunikovat efektivně na všech úrovních.
• Ukončené VŠ vzdělání.
• Pokročilá znalost MS Office, zejména Excelu.
• Přátelské vystupování, flexibilita, ochota cestovat, asertivita a empatie.
• Znalost anglického jazyka výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme

• Adekvátní mzdové ohodnocení.
• 13. plat (2x ročně bonus ve výši 1 platu).
• 5 týdnů dovolené.
• Multisport Karta.
• Příspěvek na životní a penzijní připojištění.
• Možnost občasného home-office.
• Služební automobil.
• Smlouva na dobu neurčitou.
• Příspěvek na stravování.
• Vzdělávací kurzy a semináře: interní i externí.