Mistr - železniční mosty

Máte zkušenosti v oblasti výstavby a údržby železničních mostů a mostních konstrukcí a láká Vás pozice mistra? Pokud ano, pak hledáme právě vás!

Pracovní náplň

- Řídit a organizovat práce na vymezeném technologickém úseku výstavby.
- Vést zaměstnance.
- Zabezpečovat a koordinovat práci subdodavatelů.
- Zabezpečovat a koordinovat dodávky materiálu.
- Kontrolovat kvalitu provedených prací.
- Kontrolovat dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě.

Požadujeme

- SŠ stavebního směru.
- Praxe ve stavebnictví vítána.
- Organizační a komunikační dovednosti.
- Flexibilita, mobilita.
- Ochota učit se novým věcem.
- Řidičský průkaz sk. B.
- Uživatelská znalost MS Office.
- Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání v rámci dynamického a perspektivního stavebního odvětví.
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
- Příležitost pracovat na zajímavých projektech.