Stavbyvedoucí/stavební mistr elektro slaboproud

Hledáme zkušeného a motivovaného jednotlivce na pozici stavbyvedoucího nebo stavebního mistra elektro slaboproud pro projekty v oblasti elektroinstalací. Jste-li technicky zdatní a chcete získat zkušenosti s vedením týmu, pak hledáme právě vás!

Pracovní náplň

- Plánování, organizace a dohled nad instalací elektroinstalací s nízkým napětím na staveništi.
- Koordinace týmu elektroinstalatérů a dalších řemeslníků.
- Zajištění dodržování kvality, bezpečnosti a předpisů.
- Technická podpora a řešení případných problémů.
- Sledování nákladů a dodržování rozpočtu.
- Komunikace s kolegy a vedení týmu.

Požadujeme

- Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti elektro nebo ekvivalentní zkušenosti v rámci stavebnictví.
- Zkušenosti s prací v oblasti elektroinstalací, přednostně v slaboproudé elektrotechnice ve stavebnictví.
- Schopnost vést a motivovat tým k dosažení společných cílů.
- Dobré organizační a komunikační dovednosti.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání v rámci dynamického a perspektivního stavebního odvětví.
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
- Příležitost pracovat na zajímavých projektech.

Detaily nabídky Stavbyvedoucí/stavební mistr elektro slaboproud

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Stavebnictví a reality

Telefon

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát