Strojní konstruktér pro konstrukce z hliníkových profilů

Prestižní společnost se silným zázemím v ČR hledá strojního konstruktéra. Nabízíme skvělou příležitost stát se součástí úspěšné společnosti, která nabízí svým zákazníkům konstrukce z profilových systémů.

Pracovní náplň

- návrhy a úpravy konstrukcí z hliníkových profilů.
- tvorba návrhů pro zákazníky.
- kontrola požadavků od zákazníků, úpravy podkladů pro výrobu.

Požadujeme

- nutná znalost SW CREO, případně SolidWorks.
- uvítáme základní rozhled v podoborech automatizační techniky (elektrické/pneumatické/hydraulické pohony a systémy, senzorika, bezpečnostní technika, identifikace a strojní vidění).
- výhodou je zkušenost z oblasti konstrukce mechanismů a jednoúčelových strojů.

Nabízíme

- dovolená 5 týdnů.
- sick days 3 dny.
- stravenkový paušál v max. zákonné výši.
- možnost jazykového vzdělávání.
- flexibilní pracovní doba/individuální rozvržení pracovní doby.
- práce na hlavní pracovní poměr, plný úvazek.

Detaily nabídky Strojní konstruktér pro konstrukce z hliníkových profilů

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Telefon

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát