Koordinátor/ka mezinárodních projektů

Naším klientem je nezávislá právnická firma se sídlem v Praze, Libni. Svým klientům poskytují kompletní servis v oblasti obchodního práva a souvisejících právních oborů. Společnost je členem četných bilaterálních obchodních komor. Mezi jejich klienty patří jak velké mezinárodní koncerny, tak i středně velké a menší podniky. Aktuálně hledáme koordinátora, který bude dedikovaný mezinárodní spolupráci se zahraničními partnery. Spolupráce se bude týkat právního poradenství a konzultací v jiných zemích a jejich legislativním rámci. Hledáme nového člena týmu, který našim právníkům a klientům pomůže poskytovat klíčovou podporu.

Pracovní náplň

Co Vás v dané pozici čeká?
- Komunikace a koordinace se zahraničními partnery (spřátelené právní kanceláře).
- Příprava výstupů z jednání, zpracování informací do podkladů.
- V případě absence jiné projektové práce, se budete věnovat asistenci partnerům a a právnímu týmu s rozličnými úkoly.
- Správa kalendáře partnera, koordinace schůzek, emailů a telefonní komunikace.
- Ad hoc úkoly od právníků, formátování smluv, příprava podkladů a dokumentů.

Požadujeme

Co do Vás očekáváme?
- Němčina na komunikativní úrovni, Angličtina výhodou.
- Znalost MS Office s důrazem na formátování textů ve Wordu.
- Aktivní přístup k osobnímu a profesnímu rozvoji, ochota se vzdělávat

Nabízíme

Co Vám může náš klient nabídnout?
- Smlouva na hlavní pracovní poměr, možnost nastoupit ihned
- Moderní kancelář v Libni, v blízkosti metra Palmovka.
- Jazykové kurzy pro další rozvoj.
- Stravenkový paušál pro pohodlné stravování.
- Služební telefon pro profesionální komunikaci.
- Sick days pro nečekané situace.
- Teambuilding a příležitosti k zapojení se do firemních akcí.

Zaujala vás naše nabídka, nebo se o ní chcete dozvědět více? Dejte mi vědět na níže uvedených kontaktních údajích.