Procesní inženýr

Pro našeho klienta výrobní společnost s vlastním vývojem aktuálně obsazujeme pracovní pozici PROCESNÍ INŽENÝR.

Pracovní náplň

• Aktivně se podílet na průběžném vylepšování výrobních procesů s cílem maximalizovat efektivitu a produktivitu.
• Systematicky monitorovat a optimalizovat stávající postupy s důrazem na identifikaci možných úskalí a překážek.
• Navrhovat a implementovat účinná nápravná opatření za účelem eliminace nedostatků a zajištění plynulého chodu výrobního procesu.
• Zodpovídat za tvorbu a aktualizaci technické dokumentace a pracovních instrukcí, aby byly všechny procesy jasně definovány.
• Poskytovat odbornou podporu a poradenství ostatním členům týmu a vedení společnosti v otázkách optimalizace procesů.
• Vytvářet a udržovat efektivní komunikační kanály s dalšími odděleními a externími partnery.
• Pravidelně provádět analýzy výrobních procesů a identifikovat oblasti pro možná vylepšení a úspory.
• Aktivně sledovat a implementovat nové trendy a technologie v oblasti průmyslového inženýrství a výroby.
• Podílet se na školení zaměstnanců v oblasti nových postupů a technologií, aby byla zajištěna neustálá odborná příprava a zdokonalování pracovních dovedností.

Požadujeme

• Zkušenosti z obdobné pracovní pozice v oblasti průmyslového inženýrství.
• Znalost a aplikace metodik štíhlé výroby, jako jsou například Lean, Six Sigma apod.
• VŠ vzdělání technického směru – nejlépe v oboru strojního inženýrství.
• Komunikativní znalost anglického jazyka – nejlépe B2 a vyšší.

Nabízíme

• Možnost dlouhodobé spolupráce u stabilního zaměstnavatele.
• Flexibilní pracovní doba podporující rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem.
• 5 týdnů dovolené.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Benefitní systém Cafeteria.
• Možnost firemního stravování.