Helpdesk Team leader

Právě hledáme vedoucího týmu, který zodpovídá za podporu koncových uživatelů a IT support společnosti. Tým má na starosti údržbu a správu klientského SW a HW, implementaci nových řešení, řešení IT požadavků v rámci celé ČR, podporu koncových uživatelů a jejich školení.

Pracovní náplň

Vedení menšího týmu specialistů
Zodpovědnost za přípravu plánů a budgetů
Komunikace s VIP klienty
Komunikace s dodavateli a spolupráce s oddělením nákupu
Komunikace s externími partnery

Požadujeme

Předchozí praxe v oblasti IT
Zkušenosti se správou Windows 10
Zkušenosti se správou Office365
Znalost Active Directory, virtualizace i cloudových služeb Azure výhodou
Znalost standardů ochrany proti kybernetickým hrozbám
Zkušenost s vedením lidí výhodou
Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, schopnost rychle se rozhodovat
Znalost Aj na komunikativní úrovni

Nabízíme

Stabilní zázemí provozovatele největší telekomunikační sítě v ČR
Motivující mzdové ohodnocení
Přátelské a profesionální pracovní prostředí
Seberealizaci, profesní rozvoj, viditelné výsledky své práce
Nadstandardní zaměstnanecké výhody (extra katalog benefitů, neomezený tarif na mobil a data, stravenkový paušál, týden dovolené navíc, sick days atd.…)