Otorinolaryngolog (ORL)

Pro našeho klienta, nově vznikající ambulanci v oboru otorinolaryngologie nyní hledáme nového kolegu / kolegyni, atestovaného lékaře ORL. Tato pracovní pozice vám může nabídnout work-life balance díky jednosměnnému provozu a provozu bez služeb a přesčasů. Můžete se zde realizovat a přinášet nové nápady. Pokud hledáte příležitost k profesnímu růstu a zapojení do inovativního projektu, pak jste na správném místě!

Pracovní náplň

• Diagnostika a léčba ušních, nosních a krčních chorob u dětí i dospělých.
• Rozšíření služeb o oblast spánkové medicíny.
• Moderně vybavené pracoviště s plným rozsahem ambulantní péče.
• Plná podpora a vedení od zkušeného garanta pracoviště.
• Možnost účasti na odborných kurzech a dalším vzdělávání.

Požadujeme

• Vzdělání v oboru ORL, nejlépe na úrovni L3, možno také na úrovni L2.
• Empatie a schopnost přizpůsobit se různorodým situacím.
• Bezúhonnost a zachování etických standardů v oboru.
• Zájem o neustálé učení a profesní rozvoj.
• Ochota využívat nové terapeutické postupy.

Nabízíme

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
• Flexibilní pracovní doba bez služeb.
• Adekvátní mzdové ohodnocení.
• Bonusové ohodnocení.
• 5 týdnů dovolené + 3 dny Sick-days.
• Zázemí stabilního zaměstnavatele.