Specialista na bezpečnost informační technologie (IT) – bezpečnostní odborník

Firma hledá zkušeného vedoucího specialistu na bezpečnost informačních technologií (IT) se specializací na proces obnovy po havárii, aktivní pomoc při každodenní bezpečnostní agendě, koordinaci přípravy bezpečnostní dokumentace, řešení auditních zjištění a účast na projektech souvisejících s bezpečností IT.

Pracovní náplň

1.Proces obnovy po havárii:
- Navrhování, vyvíjení a udržování plánu pro obnovu po havárii (DRP).
- Aktivní účast při testování a revizích procesů obnovy po havárii.
2. Každodenní bezpečnostní agenda:
- Poskytování konzultací týkajících se bezpečnosti pro ostatní oddělení a zaměstnance.
- Implementace bezpečnostních politik a postupů.
3. Koordinace přípravy bezpečnostní dokumentace:
- Vytváření a aktualizace bezpečnostní dokumentace a postupů.
- Spolupráce s ostatními odděleními na implementaci a dodržování bezpečnostních standardů.
4.Řešení auditních zjištění:
- Sledování a vyhodnocování auditních zjištění týkajících se bezpečnosti IT.
- Koordinace s interními nebo externími auditory na plnění požadavků a řešení zjištěných nedostatků.
5. Účast na bezpečnostních projektech IT:
- Aktivní účast na návrhu, implementaci a monitorování bezpečnostních projektů IT.
- Spolupráce s týmem IT a dalšími zúčastněnými stranami na zajištění bezpečného provozu systémů.
6.Dohled nad kvalitou dat v CMDB

Požadujeme

- Minimálně 2 roky praxe v oblasti bezpečnosti informačních technologií.
- Zkušenosti s procesy obnovy po havárii a krizovým řízením.
- Schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat s týmem i s ostatními odděleními.
- Znalost platných bezpečnostních standardů a právních předpisů v oblasti IT.
- Znalost norem řady ISO/IEC 27000 výhodou.

Nabízíme

- Atraktivní pracovní příležitost v rámci rozsáhlého projektu v oblasti telekomunikací.
- Možnost aktivní účasti na rozvoji telekomunikační infrastruktury a na plnění našich ambiciózních cílů.
- Skvělou příležitost pro osobní a profesionální růst.
- Možnost spolupráce s odborníky v oboru a získávání nových a zajímavých zkušeností.
- Motivující finanční ohodnocení.
- Možnost hybridní formy práce s kanceláří v Praze 9.
- Nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity, včetně pružné pracovní doby, mobilního telefonu s neomezenými voláními a daty, Multisport karty, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvku na internet a dalších výhod.