Obchodní manažer

Menší úspěšná společnost, dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizovala řadu jedinečných projektů na trhu v ČR hledá posilu na pozici Obchodní manažer.

Pracovní náplň

Co by mělo být náplní Vaší práce?
- Definice obchodní strategie společnosti a její exekuce
- Vedení týmu obchodníků a řízení prodejních aktivit ve veřejném i v komerčním sektoru klientů
- Podíl na definici technologické strategie společnosti ve spolupráci s ostatními členy vedení společnosti
- Akvizice nových zákazníků (v rámci komerčního sektoru)
- Návrh obchodního plánu společnosti ve spolupráci s Finančním manažerem a zodpovědnost za jeho plnění

Požadujeme

Co byste měl/a ideálně mít a znát?
- Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- Praxe z oblasti prodeje, tah na branku, umět najít a oslovit klíčové lidi u zákazníka – management, nákup, IT.
- Spolehlivost, zodpovědnost a férové jednání vůči kolegům i zákazníkům – zakládáme si na zákaznické spokojenosti.
- SŠ/VŠ vzdělání
- Úroveň AJ na komunikační úrovni – B2-C1
- Znalost MS Office
- Znalost komunikačních technologií Cisco výhodou.
- Výhodou je zkušenost s ERP systémy, používáme IS KARAT
- Ochotu učit se novým věcem a posouvat se

Nabízíme

Co za to nabízíme?
- Velice atraktivní finanční ohodnocení plus bonusy a řadu zaměstnaneckých benefitů
- Firemní automobil
- Průběžné profesní vzdělávání
- Práci s moderními informačními a komunikačními technologiemi
- Možnost účasti na unikátních projektech v oblasti působnosti společnosti
- Možnost osobního a odborného růstu včetně získání osobních certifikací
- Možnost částečné práce z domova
- Práci v menším kolektivu odborníků s rodinnou atmosférou
- Zajímavé teambuildingy a firemní akce