Projektový Manažer v oblasti R&D

Hledáme zkušeného projektového manažera do vývojového týmu. Pokud máte zkušenosti s řízením projektů a s vývojem produktů, budeme rádi, pokud nám zašlete svůj životopis v anglickém jazyce. Připojte se a buďte součástí inovativního týmu, který pohání pokrok.

Pracovní náplň

• Řízení R&D projektů od konceptuální fáze až po předání projektu do výroby.
• Vedení týmu inženýrů a specialistů na simulace (mechanických i elektrických).
• Plánování, koordinace, organizace a úspěšné vedení týmu a projektů.
• Komunikaci s interními i externími stakeholdery.
• Pravidelná prezentace pokroků na projektu směrem k vedení společnosti.

Požadujeme

• VŠ vzdělání nejlépe technického směru.
• 3-5 let zkušeností v projektovém řízení, výhodou jsou zkušenosti s vedením týmu.
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (B2 a výše).
• Schopnost efektivní komunikace a řízení týmu.
• Schopnost rozhodovat se na základě analýz a relevantních dat.

Nabízíme

• 5 týdnů dovolené.
• Flexibilní pracovní doba.
• Příspěvek na dojíždění (dle individuální dohody).
• Benefitní systém Cafeteria.
• Možnost občasného Home Office.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Příspěvek na stravování.