Analytický Laborant

Pro našeho klienta, jednu z předních firem ve svém oboru, obsazujeme pozici ANALYTICKÝ LABORANT. Pokud máte zájem o práci v oblasti chemie, můžete se aktivně podílet na startu a rozvoji laboratoře. Připojte se a buďte součástí dynamicky rostoucího týmu.

Pracovní náplň

• Zajištění kompletní agendy chemické laboratoře.
• Příjem, odběr, evidence a příprava vzorků k analýze.
• Měření základních parametrů (pH, vlhkost, ORP, atd.).
• Provádění analýz na novém plynovém chromatografu (GC-FID).
• Spolupráce při vybavení zcela nové a moderní chemické laboratoře.
• Úzká spolupráce s chemiky a výrobním oddělením.
• Pevná pracovní doba PO – PÁ dle dohody, např. 6 – 14: 30.

Požadujeme

• Dokončené SŠ/VŠ vzdělání chemického, potravinářského nebo farmaceutického směru.
• Zkušenosti z oblasti instrumentální analytické chemie, nejlépe s plynovou chromatografií.
• Aktivní, samostatná a pečlivá osobnost se zájmem o oblast chemie.
• Znalost cizích jazyků není požadována, výhodou je základní znalost angličtiny.
• Chuť zapojit se do rozjezdu a vývoje nové laboratoře.

Nabízíme

• Adekvátní mzdové ohodnocení.
• Aktivní účast na rozvoji rostoucí společnosti.
• Zajímavá práce v moderním a stimulujícím prostředí.
• Příjemný pracovní kolektiv.
• Smlouva na dobu neurčitou.
• Nástup dle dohody.