Senior koncipient

Pro prestižní nezávislou právnickou společnost hledáme senior koncipientku/koncipienta s německým jazykem. Chcete pracovat pro moderní rozvíjející se advokátní kancelář, která poskytuje komplexní právní služby klientům v oblasti obchodního práva? Hledáme šikovného kolegu/kolegyni, který zapadne do podporujícího a přátelského kolektivu s otevřenou komunikací!

Pracovní náplň

Požadujeme

• základní orientaci v obchodním právu (ideálně 1–2 roky zkušenosti)
• komunikativní znalost německého jazyka (ideálně C1)
• pečlivost, zodpovědnost, loajalitu a spolehlivost
• odpovídající komunikační dovednosti
• touhu učit se novým věcem

Nabízíme

• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• prostor pro seberealizaci a možnost profesního růstu
• odborný rozvoj a jazykové kurzy
• základní složku mzdy a nadstandardní bonusové ohodnocení dle vykonané práce