Projektant elektroinstalace ve výzkumu a vývoji

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku, hledáme projektanty se zájmem o uplatnění ve výzkumu a vývoji.

Pracovní náplň

• Navrhování a řízení složek elektrických schémat podle norem IEC 62995 a EN 50343 a jejich
ekvivalentů.
• Podpora projektových manažerů s požadavky zákazníků na schémata a elektrický návrh.
• Spolupráce s výrobou a projektovým týmem při definování a vývoji komponent od prototypu až po
uvedení do sériové výroby
• Implementace technických dat do firemních systémů.
• Role lokálního experta pro kvalitu kabelové trasy podle normy IEC 62995.

Požadujeme

• Vzdělání v oboru elektrotechniky.
• Zkušenosti s navrhováním elektrických schémat.
• Důkladná znalost norem IEC 62995 a EN 50343.
• Angličtina umožňující každodenní komunikaci v písemné i mluvené formě.
• Schopnost pracovat samostatně, řídit více projektů současně a dodržovat termíny.

Nabízíme

• Možnost práce z domova (po zaškolení).
• Zajímavou pracovní pozici v dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti.
• 13. plat.
• Flexibilní začátek a konec pracovní doby.
• Odborná školení a příležitosti k profesnímu a kariérnímu růstu.
• Příspěvky na stravu a dopravu.
• Příplatek na penzijní připojištění.
• 5 týdnů dovolené.