Specialista na Mechanické Testování ve Výzkumu a Vývoji

Pokud hledáte příležitost pro rozvoj svých dovedností a zapojení do nových technologických výzev, máme pro vás nabídku. Pro našeho klienta, vedoucího hráče v oblasti zdravotnického průmyslu, hledáme zkušeného Mechanika/Hardware Test Engineera do R&D s elektrotechnickým či biomedicínským backgroundem.

Pracovní náplň

- Vytváření analýz a metod testování pro elektrické a mechanické komponenty, od simulací životních cyklů po testy použitých materiálů.
- Provedení jednorázových testů ve zkušební laboratoři v souladu s normativními požadavky, zaměřených na funkčnost našich zařízení a provádění elektrických měření.
- Přípravě a návrhu dlouhodobých a životnostních testů.
- Osvojování si nových metod testování a měření pro nové projekty, včetně vývoje vlastních zkušebních přípravků a testerů.

Požadujeme

- Vzdělání v oboru elektrotechniky, nebo biomedicíny.
- Technické myšlení, pečlivost, kreativita.
- Schopnost komunikovat v angličtině pro občasnou interakci s kolegy v zahraničí a pro tvorbu dokumentace.
- Konkrétní praktické zkušenosti v měření fyzikálních veličin, s případnými zkušenostmi v oblasti vývojového testování. - Výhodou!

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené, sick days.
- Jazykové kurzy.
- Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po individuální dohodě).
- Podpora ve školeních a workshopech.
- Kuchyňky plné sladkostí pro energii během dne.
- Roční bonusové odměny.
- Benefitní systém Cafeteria.
- Výhodné mobilní tarify. A další…