Senior Project Manager Development - zástupce investora

Pro našeho klienta, součást českého holdingu, specializujícího se na projekty rezidenčního bydlení, hledáme schopného a samostatného Senior Projektového manažera, který bude zastupovat klienta jako investora při velkých developerských projektech v Praze (300 milionů Kč až 1 miliarda).

Pracovní náplň

- Být na straně investora spojením s developery, vyjednávat s developerem.
- Zajištění plnění celého projektu (byznys plány, inženýring ad.).

Požadujeme

- Praxe min 5 let na podobné pozici v oblasti řízení projektu na straně investora.
- VŠ vzdělání technického směru (ideál je VŠ pozemní stavitelství).
- Znalost byznys plánů, developerských smluv, zkušenost s tendrováním stavební společnosti.
- Obchodní dovednosti, koordinační schopnosti, vyjednávací dovednosti a schopnost argumentace.
- MS Office – Excel na více než uživatelské úrovni (kontingenční tabulky).
- Pokročilá znalost angličtiny.

Nabízíme

• Spolupráci na HPP nebo na IČO na zajímavých projektech.
• Místní i časová flexibilita práce, 1 za 14 dní porady v centrále v Hradci Králové.
• Bonusy za zdárně dokončený projekt.
• 5 týdnů dovolené.