Linux Administrátor

Máte před sebou pozici administrátora systémů řízení letového provozu, kde budete zodpovědní za údržbu a servis informačních systémů zaměřených na řízení letového provozu a zpracování radiolokačních informací. Vaše náplň práce zahrnuje následující činnosti:

Pracovní náplň

• Návrh řešení systému dohledu a diagnostiky.
• Administrace LAN/WAN s pokročilými znalostmi.
• Podpora a údržba stávajícího software.
• Spolupráce při analýze požadavků zákazníka, tvorbě specifikací a technického designu.
• Implementace nových softwarových modulů.
• Testování jednotlivých částí software.
• Instalace, diagnostika a opravy hardware.
• Spolupráce s projektovým týmem při implementaci produktů.
• Školení zákazníků.

Požadujeme

• Středoškolské nebo vysokoškolské technické vzdělání.
• Minimálně 2 roky praxe.
• Pokročilou znalost UNIX/Linux a schopnost jeho administrace.
• Pokročilou znalost administrace LAN/WAN.
• Analytické a logické myšlení, kreativitu a zodpovědnost.
• Znalost programování a tvorby skriptů je výhodou.
• Orientace v problematice ATM a C2 je velkou výhodou.
• Ochotu se dále vzdělávat.

Nabízíme

• Možnost pracovat na zajímavých projektech a prostor pro realizaci vlastních nápadů.
• Příležitost podílet se na unikátních projektech.
• Práci v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů s odbornými certifikacemi.
• Zkušenosti z dlouholeté a stabilní společnosti s více než 20letou historií na trhu IT.
• Flexibilní pracovní dobu a možnost občasného home office, 5 týdnů dovolené.
• Den volna na dobrovolnické aktivity.
• Podporu pro váš další rozvoj a vzdělávání.
• Širokou škálu benefitů podle vašich preferencí, jako jsou sportovní aktivity, kulturní zážitky, cestování a stravenkový paušál.
• Účast na skvělých teambuildingových akcích a jiných společných aktivitách.