Specialista na údržbu automatizovaných robotických systémů

Pro našeho klienta, prestižní firmu s bohatou historií v automobilovém průmyslu, hledáme nového kolegu / kolegyni do oddělení servisu a údržby Pokud máte zájem o práci v dynamickém prostředí s důrazem na kvalitu a inovaci, můžete být právě vy tím pravým / tou pravou.

Pracovní náplň

• Budete zodpovědní za udržení plynulého chodu technologických procesů v naší firmě.
• Vaším úkolem bude analyzovat a řešit technické výzvy a zabezpečit, aby naše zařízení pracovala bez potíží.
• Provádět preventivní údržbu a pečlivě vést záznamy.
• Komunikovat s týmy výroby a kvality a hledat technická řešení.
• Pracovat s technickou dokumentací a být průvodcem v technickém světě.

Požadujeme

• Vzdělání technického směru, elektro výhodou.
• Ochota pracovat na 3-směnný provoz.
• Pracovní zkušenosti z obdobné pozice – alespoň 1 rok.
• Manuální zručnost.
• Praktické zkušenosti s pneumatickými prvky, nebo se systémy PLC – výhodou.
• Znalost anglického jazyku – výhodou.

Nabízíme

• Stabilní zaměstnání.
• 13. plat.
• 50 000 Kč náborový příspěvek.
• 25 dnů dovolené.
• Sick days.
• Příspěvek na závodní stravování.
• Příspěvek na dojíždění.
• Příspěvek na penzijní spoření (3,5 % z hrubé mzdy).
• Jazykové vzdělávání.
• Firemní akce různého typu.