Obchodního zástupce pro agroprůmysl - 100% homeoffice a práce u zákazníků

Chcete se stát profesionálním obchodním partnerem pro farmáře, ovocnáře, zahrádkáře a další subjekty působící v našem zemědělství? Máte alespoň základní znalost sortimentu agrochemie - herbicidy, hnojiva, stimulátory aj. Pokud ano, je tato příležitost pro Vás!

Pracovní náplň

Co budete dělat?

- Nabízet kvalitní sortiment zboží nejrůznějším zemědělským subjektům.
- Zajišťovat plynulý chod B2B businessu.
- Udržovat vztahy s klíčovými odběrateli.
- Návštěvy u zákazníků a monitoring trhu.

Požadujeme

Vhodný kandidát má za sebou:

- Střední či vysokou školu zemědělského či veterinárního charakteru.
- Zkušenosti s aktivním prodejem v B2B segmentu.
- Alespoň okrajové zkušenosti z agroprůmyslu.
- Zkušenosti s aktivním business developmentem, ne pouze leady ze CRM.

Nabízíme

Co můžete získat?

- Zajímavé platové ohodnocení a zázemí stabilní společnosti
- Provize z uskutečněných obchodů
- 100% homeoffice a práce u zákazníků
- Mentora, který provede prvními obchody
- Auto + placené soukromé kilometry.
- 5 týdnů dovolené.
- Příspěvek na životní pojištění.
- Benefit kartu.

Pokud se Vám pozice líbí, pošlete mi svůj životopis, ráda s Vámi proberu další podrobnosti.

Detaily nabídky Obchodního zástupce pro agroprůmysl - 100% homeoffice a práce u zákazníků

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Obchod prodej a nákup

Telefon

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát