e-Commerce Solution Engineer

Pracovní místo ( e-Commerce Solution Engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V mezinárodní skupině právě vzniká nový projekt. Jeho cílem je vybudovat a následně poskytovat služby v oblasti zajišťování a plnění objednávek pro stávající, ale i nové zákazníky. Proto hledáme osobu, která má zkušenosti v oblasti logistiky pro elektronický obchod (e-commerce) a baví ji skladové operace. Máte-li chuť podílet se na vytváření nového systému pro zajišťování a plnění objednávek (WMS), pravidelně upravovat uspořádání a umístění zařízení ve skladech (shopfloor), a zvládnete všechny potřebné výpočty a hodnocení, pak hledáme právě Vás.

Co bude Vaše práce obnášet:

- Práci v kanceláři s možností občasného působení přímo ve skladu.
- Spolupráci na stanovení standardů pro vznikající fulfillment a hledání možných synergických efektů s našimi stávajícími sklady.
- Účast ve týmu, který bude kompletně zodpovědný za návrh WMS systému pro naše vlastní procesy zajišťování a plnění objednávek, včetně vývoje řešení pro omnichannel strategii, propojení s online tržišti a integračními platformami pro nové zákazníky.
- Pravidelnou optimalizaci uspořádání skladů.
- Trvalé zlepšování a revize systémových postupů, včetně postupného zavádění automatizace a mechanizace.
- Implementaci změn do stávajících procesů s důrazem na analýzu jejich dopadů (na lidi, kapacitu, produktivitu a efektivitu).

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát