DELPHI PROGRAMÁTOR

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( DELPHI PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem.
Hledáme pracovníka na pozici Delphi programátor
Pevná pracovní doba: 9,30 - 15,30 hod
Pracovní náplň:
- vývoj aplikací a systémů pro MS Windows
- v jazyce Pascal v prostředí Embarcadero Delphi
- na databázových platformách MS SQL, Oracle, Firebird, PostgreSQL
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (preferovaný obor informatika)
- programování v prostředí Embarcadero Delphi
- znalost SQL, orientace v prostředí databází MS SQL, Oracle, Firebird
- znalost SVN nebo jiného systému pro správu verzí
- proaktivní přístup, samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme:
- HPP ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- platové ohodnocení odpovídající výkonu
- možnost profesního růstu
- po zapracování možnost práce z domova
- příjemné pracovní prostředí
- benefitní program

Parametry:
- Datum nástupu: ihned
- Směnnost: pružná pracovní doba
- Požadované minimální vzdělání: SŠ
- Práce na HPP, plný úvazek
- Výše mzdy: až 60 tis. Kč

Životopis prosím zasílejte na adresu kariera@smart-software.cz
Volné místo delphi programátor pro lokalitu Karlovy Vary.