Konstruuj zdraví - Hledáme konstruktéra zdravotnických přístrojů

Hledáme zručného konstruktéra, který se připojí k týmu vývojářů a bude se podílet na projektu od první nápadu až po vlastní sériovou produkci. Těšíte se na výzvu vyvíjet mechanické a mechatronické části přístrojů pro medicínu, včetně technologické zástavby přístrojů a aplikátorů? Pokud ano, čtěte dále!

Pracovní náplň

• Konstrukce plastových dílů pomocí 3D CAD systému.
• Vytváření výkresové dokumentace a spolupráce s kolegy v rámci týmu vývojářů.
• Hledání nových cest pro vylepšení produktu.
• Příležitostná manuální práce v dílně při výrobě a sestavování prototypů.

Požadujeme

• Zkušenosti s konstruováním a prací s CAD systémy (preferujeme SolidWorks).
• Znalost technických materiálů a jejich aplikací.
• Zkušenosti s výrobními technologiemi, včetně zpracování plechů, lisování plastů a obrábění.
• Znalost návrhu vstřikovaných plastových dílů je výhodou.
• Komunikativní znalost angličtiny.

Nabízíme

• 5 týdnů dovolené + možnost 5. dnů neplaceného volna.
• 4 dny Sick days.
• Flexibilní pracovní doba.
• Home office – dle individuální dohody (cca 1x/týden).
• Jazykové vzdělávání.
• Odborné vzdělávání (kurzy, workshopy…).
• Příspěvek na stravování.
• Multisport karta.
• Roční bonusy.
• Firemní akce nejrůznějšího charakteru.