Specialista na kvalitu a technologický rozvoj

Pracovní místo ( Specialista na kvalitu a technologický rozvoj ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Poskytování expertních znalostí a doporučení týmům při návrhu a vývoji zdravotnického prostředku, včetně technických a regulačních požadavků.
- Podpora při vytváření prototypů, testování a validaci nových produktů, včetně spolupráce na vývoji testovacích plánů a zpráv.
- Zajištění souladu s platnými regulačními požadavky a standardy, jako je například ISO 13485 pro - kvalitu zdravotnických výrobků.
- Identifikace a řízení rizik spojených s vývojem zdravotnického prostředku, včetně spolupráce na tvorbě plánů pro řízení rizik.
- Poskytování podpory při řešení technických problémů spojených s vývojem zdravotnického prostředku a spolupráce na hledání řešení.