Business Development Manager

Společnost dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizovala řadu jedinečných projektů na trhu v ČR hledá posilu na pozici Business Development Manager.

Pracovní náplň

Co by mělo být náplní Vaší práce?
- Aktivní hledání nových zákazníků a příležitostí převážně v segmentu středně velkých komerčních firem. Lze využít spolupráci s obchodníky Cisco a pracovat s předvolanými leady.
- V rámci oslovení nových zákazníků, spolupracovat s marketingovým oddělením při tvorbě marketingové a komunikační strategie.
- Ve spolupráci s technickým oddělením připravovat nabídky na dodávky a integrace síťové infrastruktury, dle potřeb zákazníka, a to rámci celého portfolia Networksys – HW a software a služby od Cisco, diskové úložiště NetApp, software od Vmware, Veeam a servisní služby s přidanou hodnotou.
- Aktivně komunikovat s potencionálními zákazníky a rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky
- Plnit obchodní plán

Požadujeme

Co byste měl/a ideálně mít?
- Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- Praxe z oblasti prodeje, tah na branku, umět najít a oslovit klíčové lidi u zákazníka – management, nákup, IT.
- Spolehlivost, zodpovědnost a férové jednání vůči kolegům i zákazníkům – zakládáme si na zákaznické spokojenosti.
- SŠ/VŠ vzdělání
- Úroveň AJ na komunikační úrovni – B2-C1
- Znalost MS Office
- Znalost komunikačních technologií Cisco výhodou.
- Výhodou je zkušenost s ERP systémy, používáme IS KARAT
- Ochotu učit se novým věcem a posouvat se

Nabízíme

Za to nabízíme:
- Velice atraktivní finanční ohodnocení plus bonusy a řada zaměstnaneckých benefitů
- Firemní automobil i k osobnímu užití
- Průběžné profesní vzdělávání
- Práci s moderními informačními a komunikačními technologiemi
- Možnost účasti na unikátních projektech v oblasti působnosti společnosti
- Možnost osobního a odborného růstu včetně získání osobních certifikací
- Možnost práce z domova na půlku pracovního týdne
- Práci v menším kolektivu odborníků s rodinnou atmosférou
- Zajímavé teambuildingy a firemní akce