Specialista výrobně technické dokumentace

Pro našeho klienta, vývojovou a výrobní společnost působící v oblasti zdravotnictví hledáme schopného kolegu na pozici: SPECIALISTA VÝROBNĚ TECHNICKÉ DOKUMENTACE.

Pracovní náplň

- Tvorba, aktualizace a správa technické výrobní a montážní dokumentace pro elektromechanická zařízení.
- Používání grafických programů pro vytváření detailních návodů pro sestavení zařízení, které budou používány výrobním týmem.
- Správa celého vývojového projektu v informačním systému, včetně komunikace s kolegy ve výrobě a výrobními týmy v zahraničí.
- Vyhodnocování výrobních procesů a hledání možností jejich zlepšení.
- Pomoc při zavádění prvních prototypů do vlastní sériové výroby.
- Úzká spolupráce s vývojovým týmem čítajícím zpravidla 5-20 členů.

Požadujeme

- Zkušenosti s tvorbou technické dokumentace a schopnost pracovat s technickými specifikacemi.
- Mírně pokročilá znalost anglického jazyka (hlavně znalost technické AJ).
- Vzdělání v oblasti strojírenství, elektro, nebo biomedicínského směru.
- Pečlivost a smysl pro detail.
- Zkušenosti s programy pro grafickou tvorbu – výhodou.

Nabízíme

- Možnost seberealizace, osobního růstu.
- Flexibilní pracovní doba.
- 5 týdnů dovolené.
- Sick days.
- Možnost občasné práce z domova – dle dohody, po zkušební době.
- Odborné vzdělávání (interní i externí).
- Jazykové kurzy.
- Roční bonusové odhodnocení.
- Benefitní systém Cafeteria (30 000 Kč).
- Zvýhodněné mobilní tarify.
- Volnočasové aktivity - sportovní, kulturní, víkendové akce.