Projektový manažer - novostavby a rekonstrukce - realizace

Naším klientem je menší rodinná kancelář specializující se na realizaci novostaveb rodinných domů a rekonstrukce bytových domů. Jejím cílem je realizovat estetické projekty pro koncové zákazníky. Společnost je na trhu 15 let a realizuje stavby v Praze a Středočeském kraji. Hledáme zkušeného samostatného projektového manažera, klíčového člověka pro stavby, který uřídí 2-3 větší stavby a dohlédne na několik menších a a výhledově by chtěl a dokázal vést tým dalších projektových manažerů.

Pracovní náplň

Co Vás čeká?

● Řízení projektu: zodpovědnost za zdárné dokončení projektu v souladu s rozpočtem a harmonogramem stavby, odpovědnost za odborné vedení stavby a její kvalitní zpracování a včasné předání.
● Rozdělování a kontrola práce pracovního týmu a subdodavatelů.
● Kontrola provedených prací a dodržování technologických postupů stavby.
● Zjištění materiálového a technického zabezpečení stavby.
● Komunikace s investorem a dodavateli stavby.

Požadujeme

Požadavky:

● VŠ stavebního směru.
● Alespoň 5 let zkušeností jako stavbyvedoucí/projektový manažer ve stavebnictví v oblasti výstavby rodiných domů, rekonstrukcí rodinných/bytových domů.
● Znalost stavební legislativy a z ní vyplývajících povinností, stavebních postupů, standardů, BOZP ad.
● Samostatnost.
● Prozákaznický přístup.
● Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
● ŘP sk B.

Nabízíme

Co za svou práci dostanete?

● Spolupráci na HPP či IČO dle Vaší preference.
● Bonusy v závislosti na dokončení projektů.
● Firemní auto i k osobnímu využití.