KYC Analyst with Polish

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti bankovnictví hledáme nového člena týmu na pozici: Relationship Manager.

Pracovní náplň

• Procesování případů kontrol KYC, AML, Due Diligence.
• Uvítání nových klientů a následné pravidelné revize jejich dokumentů.
• Průběžné analýzy procesů a hledání cest pro jejich zlepšení.
• Aktualizace vědomostí a přehledu v oblasti KYC, aplikace novinek do procesů.
• Online komunikace s klienty.

Požadujeme

• Zkušenost v oblasti KYC a/nebo onboardingu klientů.
• Flexibilita a schopnost rychle se orientovat ve změnách.
• Orientace na výsledek a motivace pro hledání nových řešení.
• Schopnost práce v týmu.
• Znalost anglického a polského jazyka.

Nabízíme

• Práce v multikulturním prostředí.
• Motivující fixní ohodnocení.
• Bonusová složka dle osobních výkonů.
• Příspěvky na pojištění, nadstandardní zdravotní péče.
• Kontinuální vzdělávání a prostor přispět svými nápady.