Plánovač dodavatelské kvality - elektro

Pro našeho klienta, vývojovou a výrobní společnost hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: PLÁNOVAČ DODAVATELSKÉ KVALITY – ELEKTRO.

Pracovní náplň

- Komunikace s dodavateli zaměřená na řešení témat související s plánováním kvality dodávaných dílů.
- Aktivní využití strukturovaných metod řešení problémů.
- Přejímka a následné uvolnění dodavatelských dílů dle PPAP požadavků (VDA2 / AIAG).
- Vyhodnocení kontrolních zpráv dodavatelů, monitorování přípravy vzorků dodavatelů.
- Plánování a určování měřících metod.
- Definice měřícího vybavení.
- Analýza dodavatelských kontrolních plánů.
- Podpora výše uvedených procesů v případě designových změn na dílech v sérii.

Požadujeme

- Zkušenosti z obdobné pracovní pozice alespoň 3 roky.
- Zkušenosti z oblasti elektromechanických / elektrotechnických dílů výroby.
- Znalost (a praktické zkušenosti) nástrojů a metod kvality jako např. APQP, PPAP, 8D, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO 9001, ISO 16949, atp.
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka – min. B2 (denní využití).
- Orientace v technické dokumentaci.

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené.
- Příspěvek na dopravu.
- Příspěvek na penzijní, nebo životní pojištění.
- Odborné i jazykové vzdělávání, podpora osobního rozvoje.
- Benefitní karta Benefit-plus.
- Zvýhodněné tarify telefonování.
- Podpora zdravého životního stylu.
- Dotované stravování.
- A další…

Detaily nabídky Plánovač dodavatelské kvality - elektro

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

IT - software vývoj aplikací

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát