Projektový nákupčí

Pro našeho klienta, vývojovou a výrobní společnost hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ.

Pracovní náplň

- Vytváření a rozvoj nákupních konceptů pro nové projekty.
- Zodpovědnost za nákladovou stránku přidělených projektů – vývoj i sériová fáze.
- Objednávání prototypových dílů a dílů pro uvolnění do sériové výroby.
- Realizace změnových řízení.
- Vytváření pokročilých analýz za účelem snižování nákladů na straně dodavatelského řetězce.
- Poptávání a vyhodnocení nabídek dle potřeb projektového týmu.
- Spolupráce s projektovým týmem, spolupráce s týmem komoditních nákupčích.

Požadujeme

- Velmi dobrá znalost anglického jazyka (min. B2) - denní využití.
- Pokročilá znalost MS Excel.
- SŠ/VŠ vzdělání technického, nebo ekonomického směru.
- Zkušenosti z obdobné pracovní pozice.
- Analytické schopnosti.
- Výborné organizační a plánovací schopnosti.

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené.
- Příspěvek na dopravu.
- Příspěvek na penzijní, nebo životní pojištění.
- Odborné i jazykové vzdělávání, podpora osobního rozvoje.
- Benefitní karta Benefit-plus.
- Zvýhodněné tarify telefonování.
- Podpora zdravého životního stylu.
- Dotované stravování.
- A další…

Detaily nabídky Projektový nákupčí

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Obchod prodej a nákup

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát