Projektový manažer pro rezidenční development

Pro našeho klienta, zavedenou společnost působící v oblasti výstavby, hledáme kandidáta na pozici Projektový manažer pro rezidenční development.

Pracovní náplň

• Kompletní zastřešení projektu, čítající technickou, finanční, obchodní a celkovou organizační stránku.
• Spolupráce s kolegy z oblasti architektury, financí, projektu, inženýringu, práva.
• Budování a prezentace záměru, kontrola nákladů, řešení financování, analýzy.
• Komunikace s dodavateli i státními institucemi.

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání ideálně ve stavební či ekonomické oblasti.
• Praxe na obdobné pozici.
• Znalost procesů developmentu, stavby, a/nebo financí.
• Organizační schopnosti na vysoké úrovni, stejně tak komunikační dovednosti, samostatnost.
• Obratnost v balíčku MS Office, povědomí od MS Project či AutoCAD.

Nabízíme

• Zázemí silné společnosti.
• Práce v malém kolektivu a příjemném prostředí.
• Možnost seberealizace, rozmanitost, účast na významných projektech v kraji.
• Dovolenou navíc a balíček benefitů.