AWS Cloud Administrator

Pro známou německou automotive společnost s R&D kanceláři v Ostravě hledáme AWS Cloud Administrátora

Pracovní náplň

Jako úspěšná rodinná společnost na cestě ke globálnímu růstu nabízí skupina zajímavé kariérní příležitosti výkonným a kvalifikovaným uchazečům s odbornými znalostmi, kteří chtějí přispět k úspěchu celé naší společnosti.

Vaše úkoly
- podpora cloud týmu přípravou a administrací AWS DevOps řešení (IaaS, PaaS)
- operativní úkoly v závislosti na požadavcích a vztažené k AWS
- příprava a revize automatizačních tasků, podpora a příprava nových řešení
- incident a change management založený na ITIL
- dokumentace dle standardů společnosti

Požadujeme

Váš profil
- nutná zkušenost s AWS
- zkušenost s Terraform výhodou (pokud nemáte, zaškolíme)
- základní znalost operačních systémů, IIoT, GitHub, GitLab, CI/CD
- samostatnost i týmová spolupráce
- zájem o svěřenou oblast, profesní růst
- znalost anglického jazyka

Nabízíme

Nabízíme:
- příspěvek na stravování 1.500 Kč/měsíc, slevy v restauracích OC Nová Karolina
- penzijní připojištění 600,-Kč/měsíc a životní pojištění 300,- Kč/měsíc po 6 měsících
- elektronické benefity - Benefit Plus
- odměnu před dovolenou a Vánoci, případně podíl na zisku společnosti
- parkování v podzemních garážích
- moderní a nově vybavené kanceláře
- pružnou pracovní dobu (core time mezi 9.00 - 14.00h) v délce 7,5h/denně
- dobrou dopravní dostupnost tramvají, autobusem, vlakem, na kole i koloběžce díky lokalitě v centru Ostravy
- jazykové vzdělávání a další kurzy
- organizujeme sportovní a kulturní aktivity pro naše zaměstnance a dětské tábory pro děti našich zaměstnanců
- balanc mezi potkáváním se v kancelářích a home office
- zvýhodněné tarify telefonování a internetu od Vodafone
- přátelskou a uvolněnou atmosféru
- inovativní prostředí (hledáme prostor pro zlepšení, automatizujme, robotizujeme)
- 5 týdnů dovolené
- služební cesty do zahraničí

Detaily nabídky AWS Cloud Administrator

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

IT - software vývoj aplikací

Telefon

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát