Datový analytik

Hledáme posilu, která se chce podílet na budování jednoho z největších projektů v IT oblasti v ČR ve velké zdravotní pojišťovně. Pokud se vidíš jako analytik, kterého baví data a DWH, přihlas se. Rádi Tě uvítáme do týmu.

Pracovní náplň

Tato pracovní pozice je zajímavá pro toho, kdo chce být při budování nové architektury IS a být součástí při budování rozsáhlého DWH řešení.

CO VÁS ČEKÁ U NÁS?

- analýza a návrh nových i existujících řešení v rámci DWH
- práce na různorodých a profesně zajímavých projektech BI/DWH řešení
- analýza obchodních i technických aspektů BI/DWH řešení
- spoluúčast na architektuře řešení (solution-datová architektura, technická architektura)
- využívání moderních metod agilního vývoje DevOps v prostředí AZURE (Boards, CI/CD, Releases …)

Požadujeme

CO POTŘEBUJEME OD VÁS?

- VŠ/SŠ vzdělání (obor IT výhodou) - vhodné i pro ABSOLVENTY s praxí při studiu
- analytické a kreativní myšlení, komunikativnost a schopnost pracovat v týmu

VÝHODOU BUDE TŘEBA JEN ČÁSTEČNÁ ZKUŠENOST S

- DWH a práce s daty
- s modelovacím nástrojem UML (Enterprise Architect), či integračními nástroji ETL, BI Oracle
- verzovacím systémem (GIT, SVN) či s SQL
- technologiemi Oracle (PL/SQL)
Pokud něco z toho neznáš, nevadí, rádi Tě to naučíme

Nabízíme

CO NABÍZÍME?

- práci na zajímavých a inovativních IT projektech
- příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- 5 týdnů dovolené, další volno (sociální volno, sick days)
- flexibilní pracovní dobu
- stravenky
- služební notebook a telefon
- možnost profesního růstu
- možnost práce „Home Office“

Detaily nabídky Datový analytik

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

IT - software vývoj aplikací

Telefon

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát