Vývojový technolog zpracování plastů

Pro našeho klienta, vývojovou a výrobní společnost, špičku ve svém oboru hledáme nového kolegu na pozici: VÝVOJOVÝ TECHNOLOG ZPRACOVÁNÍ PLASTŮ.

Pracovní náplň

- Zodpovědnost za vývoj plastových dílců od úvodního zadání až po sériovou výrobu.
- Úzká spolupráce s produktovým managementem, výrobními technology, oddělením konstrukce, dodavateli.
- Připomínkování a schvalování technické dokumentace.
- Vytváření a zlepšování technologických postupů a procesních parametrů.
- Testování prototypů, implementace nápravných opatření.
- Propočítávání a vyhodnocování ekonomické stránky projektu.

Požadujeme

- Znalosti technologie vyfukování plastů, nebo vstřikování plastů.
- Vzdělání technického směru – ideálně oblast strojírenství.
- Alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka.
- Zkušenosti z obdobné pracovní pozice – výhodou.
- Znalost systému SAP – výhodou.

Nabízíme

- Možnost stabilní a dlouhodobé spolupráce.
- Odborné a jazykové vzdělávání.
- Flexibilní pracovní doba.
- Možnost občasného home office.
- 13. plat.
- Týden dovolené nad rámec zákona.
- Benefitní systém Cafeteria.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Jazykové vzdělávání a další…

Detaily nabídky Vývojový technolog zpracování plastů

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát