PRODUCTION EQUIPMENT ENGINEER l AUTOMOTIVE l AJ

Pracovní náplň

Pro významného klienta v oblasti automotive hledáme nového kolegu na pozici PRODUCTION EQUIPMENT ENGINEER.

Co budete na této pozici dělat?

- Tvořit technické specifikace robotizovaných pracovišť z pohledu technologie
- Spolupracovat na výběrových řízeních na dodavatele technologií
- Řešit případné vzniklé technické problémy a požadavky na změny
- Tvořit technickou dokumentaci
- Zaškolovat údržbu a personál, jak zařízení používat
-Jezdit na návštěvy k dodavatelům a sledovat průběh příprav
- Podílet se na zprovoznění a testování funkčnosti linky

Požadujeme

- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání se zaměřením na elektro
- vyhláška 50, §. 6
- Angličtina na komunikativní úrovni (B2)
- Řidičský průkaz sk. B
- Nadšení do technologií
- Výhodou : zkušenost s výstavbou robotizovaných linek / programování PLC (Siemens)

Nabízíme

- Půlroční bonus za docházku
- Dotovaná firemní doprava
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek v případě přestěhování
- Příspěvek na stravování
- Karta Multisport

Detaily nabídky PRODUCTION EQUIPMENT ENGINEER l AUTOMOTIVE l AJ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát