PLÁNOVAČ VÝROBY

Pracovní náplň

- Přezkoumání příchozích objednávek z pohledu dostupnosti surovin a výrobních kapacit, potvrzení termínů expedic zákaznickému servisu.
- Zajištění chybějících surovin pro výrobu.
- Příprava krátkodobého i dlouhodobého plánu výroby.
- Poskytování interního poradenství v oblasti dodávaných materiálů.
- Aktivní komunikace s různými odděleními napříč firmou.
- Pravidelný reporting (spotřeby surovin, zásoby, vyrobený objem).

Požadujeme

- min. střední vzdělání s maturitou
- znalost cizích jazyků – AJ (mírně pokročilá/slovem i písmem)
- zvládat práci s PC (Microsoft office, Outlook, internet) na výborné uživatelské úrovni
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost samostatně organizovat svoji práci, pracovat v týmu i samostatně
- praxe na podobné pozici ve výrobním závodě výhodou
- odolnost vůči stresu
- pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- plně hrazené závodní stravování
- zvýhodněná karta MultiSport
- zvýhodněný tarif u O2 (i pro rodinné příslušníky)
- příspěvek na penzijní připojištění
- kariérní růst i v rámci skupiny Huhtamaki s pobočkami po celém světě
- jazykové, vzdělávací a rozvojové kurzy

Detaily nabídky PLÁNOVAČ VÝROBY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát