SPECIALISTA BOZP - VÝROBNÍ ZÁVOD

Pracovní náplň

Je pro Vás bezpečnost na pracovišti důležité téma? Rozumíte normám a nařízením BOZP a
umíte tyto vědomosti aplikovat ve výrobním závodě?
Pokud ano, ozvěte se nám!

Pro našeho mezinárodního klienta momentálně obsazujeme pozici

Náplní práce je:
- vedení agendy BOZP s důrazem na dodržování norem napříč společností
- posuzování rizik BOZP za účelem jejich prevence
- práce s legislativou, požadavky a jejich implementace
- koordinace činností souvisejících s ochranou životního prostředí, likvidací odpadů atd.
- komunikace a spolupráce se státní správou
- tvorba interních standartů a norem práce
- koordinace a řízení školení zaměstnanců
- evidence pracovních úrazů

Požadujeme

- minimálně SŠ vzdělání
- zkušenosti z výrobního závodu
- znalost legislativy BOZP,ŽP,PO
- zkoušky ZOZ
- zkušenosti s vedením interních i certifikačních auditů
- dobrá znalost MS Office (především Excel a Word)
- komunikativní znalost anglického jazyka
- ŘP skupiny B

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na dojíždění
- dotace na stravování
- možnost nadstandartní lékařské péče
- smlouva na dobu neurčitou