VÝVOJOVÝ CHEMIK ~ NADSTANDARDNÍ MZDA

Pracovní náplň

Hledá se VÝVOJOVÝ CHEMIK!

Chcete pracovat na vývoji nových receptur polyuretanových pěn?

Co vlastně dělá VÝVOVJOVÝ CHEMIK?
- spolupracuje se zákazníky a dodavateli surovin, řeší případné reklamace surovin
- kontroluje mechanizmy při výrobě PU pěn
- spolupracuje na vyvíjení testovacích metod kontroly namíchaných směsných polyolů a vyrobených PU pěn

Požadujeme

- středoškolské vzdělání chemického směru
- praxe ve vývojové či analytické laboratoři
- komunikativní znalost AJ
- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a chuť podílet se na inovačních procesech
- znalost měření pomocí FTIR/NIR, hmotnostního spektrometru, plynového chromatografu, viskozimetru, hustoměru, stanovení obsahu vody pomocí titrace, fázové zkoušky apod.
- uživatelská znalost mechanického testování materiálu výhodou

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- 2 sick days
- Příspěvek na stravování
- Firemní jídelna, automat fresh point
- Možnost relaxace na firemní chatě v Krkonoších
- Dotovaná multisportkarta
- Občerstvení na pracovišti