Architekt Microsoft 365 - České Budějovice

Pro stabilní a známou společnost se zaměřením na aplikační software, bezpečnost a infrastrukturu, a to zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby a logistiky hledáme Microsoft 365 architekta.

Pracovní náplň

Jste architekt, který hledá nové výzvy a rád pracuje na různorodých projektech? Hledáte pozici, v níž budete moci samostatně navrhovat řešení založené na produktech společnosti Microsoft a převzít zodpovědnost za jeho pilotní implementaci?

S ohledem na specifika implementací bezpečnostních prvků zákaznických prostředí předpokládáme detailní znalost Microsoft technologií.

Požadujeme

Co byste tedy měl/a mít:
• VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru IT
• dlouhodobé a praktické zkušenosti s návrhem řešení cloudových služeb Microsoft 365 a integrace s on-premise řešením na platformě Microsoft
• dobrou orientaci v síťových protokolech a službách
• znalost českého (případně slovenského) jazyka na úrovni rodilého mluvčího
• znalost anglického jazyka alespoň na úrovni porozumění technické dokumentaci
• řidičský průkaz kategorie B
• předpoklady pro získání osvědčení fyzické osoby od NBÚ

Ocenili bychom:
• podrobnější znalost následujících technologií:
o Azure AD
o Enterprise Mobility & Security
o Azure Monitor
• Microsoft certifikaci v oblasti cloudových technologií

Pracoviště:
• České Budějovice
• Praha (s pravidelným dojížděním do Českých Budějovic)

Nabízíme

• Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.)
• Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky...)
• Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem)
• Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
• Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
• Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
• Zkušené kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém oboru

Detaily nabídky Architekt Microsoft 365 - České Budějovice

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

IT - software vývoj aplikací

Telefon

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát