PRODUCTION ENGINEER l LIFTING EQUIPMENT

Pracovní náplň

Pro tradiční výrobní společnost jeřábové techniky, která patří mezi světovou špičku, hledáme šikovného kandidáta na pozici PRODUCTION ENGINEER. Jestli jste na podobné pozici působili, nebo Vás tato oblast zajímá, čtěte dál!

Čeká na Vás openspace kancelář s příjemným kolektivem 6 techniků, od kterých se toho můžete hodně naučit.

Na pozici vás čeká:

- kontrola výkresové dokumentace pro uvolnění do výroby
- report chyb, nesrovnalostí a jejich následné technické řešení
- softwarové zpracování objednávek v systému SAP
- komunikace s ostatními pobočkami v anglickém jazyce
- koordinace s odděleními (výroba, kvalita, nákup)

Požadujeme

- vzdělání technického směru (strojírenství výhodu)
- praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
- znalost výkresové dokumentace
- angličtina na komunikativní úrovni
- znalost programu SAP výhodou

Nabízíme

- roční odměna a vánoční bonus
- příspěvek na stravování a penzijní připojištění
- pružná pracovní doba (hlavní čas je mezi 8 a 15h)
- 5 týdnů dovolené
- mobil, notebook
- podnikové jazykové kurzy
- firemní akce