Vývojový konstruktér

Pro našeho klienta, mezinárodní vývojovou a výrobní společnost hledáme posilu do týmu na pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR.

Pracovní náplň

- Vývoj a konstrukce komponentů do vozidel v CAD software CATIA V5.
- Spolupráce s kolegy z koncernu (také ze zahraničí).
- Podpora výroby nástrojů / vzorků.
- Úzká spolupráce s centrálním R&D oddělením v Německu na nových vývojových projektech.
- Koordinace dodavatele (výrobků, nástrojů) při novém vývoji a změnách.

Požadujeme

- Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice.
- Mírné pokročilá znalost anglického, nebo německého jazyka.
- Vzdělání technického (strojírenského) směru.
- Znalost práce v 3D CAD SW; CATIA V5 – výhodou.
- Kreativitu, schopnost týmové práce, spolehlivost.

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené.
- 13. plat (vyplácený před letní dovolenou a Vánoci).
- Příspěvek na dojíždění.
- Příspěvek na zdraví.
- Roční bonusové ohodnocení.
- Dotované závodní stravování.
- Penzijní připojištění.
- Flexibilní pracovní dobu.
- Benefitní systém Cafeterie.
- Možnost profesního i jazykového vzdělávání.
- Možnost využití nejmodernějších technologií.
- Možnost kariérního růstu.
- Přátelské a neformální pracovní prostředí.