Obchodně technický specialista

Pro známou českou společnost, dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizovala řadu jedinečných projektů na trhu v ČR hledáme perspektivního Obchodně technického specialistu

Pracovní náplň

Vaším úkolem bude:
• Aktivně komunikovat a rozvíjet obchodní vztahy převážně se stávajícími zákazníky (středně velké firmy a veřejný sektor).
• Ve spolupráci s technickým týmem připravovat nabídky a prodávat řešení v rámci portfolia síťové infrastruktury (Cisco) a v oblasti datových center (Cisco, NetApp, Vmware).
• Vzdělávat se průběžně v oblasti nabízeného portfolia a obchodních dovedností a získávat obchodní certifikace jednotlivých výrobců.
• Připravovat smlouvy se zákazníky
• Plnit obchodní plán
• Vyjednávat projektové podmínky pro nákup produktů a služeb u jednotlivých výrobců a spolupracovat s jejich obchodními týmy.

Požadujeme

Požadujeme:
• Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
• Schopnost spolupráce s týmem a dodavateli a zodpovědnost v rámci projektů
• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, nebráníme se schopným absolventům
• AJ (na komunikační úrovni)
• Znalost MS Office
• Znalost komunikačních technologií (Cisco)
• Výhodou je znalost podnikových IS a CRM (Karát, Asana)
• Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:
• Odpovídající finanční ohodnocení s řadou zaměstnaneckých benefitů
• Vzdělávání se v oboru, možnost účasti i na zahraničních konferencích
• Práci v menším týmu expertů

Pracoviště:
• Praha 5 s možností home-office