CRM Konzultant | až 55 000,-

Pracovní náplň

Do dynamického kolektivu pro společnost, která se zabývá zabezpečením dveřních systémů hledáme posilu v podobě CRM konzultanta, který nám pomůže implementovat a nastavit nový CRM systém.

Co bude náplní Vaší práce?

- Spolupráce na projektech souvisejících se CRM systémem
- Komunikace s obchodními týmy, sběr požadavků od týmu a následná analýza
- Příprava návrhu na rozvoj optimalizace
- Implementace a integrace navrženého řešení
- Podpora koncovým uživatelům systému
- Testování a následné vyhodnocení funkčnosti

Zkrátka na této pozici budete klíčovou osobou, která se bude kompletně starat o hladký chod nového CRM systému od jeho implementace až po uživatelskou podporu kolegům. Budete i v úzkém kontaktu s EMEA týmem, který řeší CRM napříč jinými zeměmi. Na tuto roli velmi rádi přijmeme člověka s minimálními zkušenostmi – rádi Vás vše naučíme, nebo také zkušeného člověka, který nám může předat své know-how.

Požadujeme

Co od Vás na tuto roli potřebujeme?

- Zkušenost (klidně i okrajovou) s implementací nebo integrací CRM systému
- Pokročilá znalost MS Office
- Znalost Angličtiny na komunikativní úrovni
- Smysl pro detail
- Schopnost komunikovat s obchodními týmy

VÝHODOU:
- Znalost Microsoft Dynamics 365 (CRM)

Nabízíme

Na co se navíc můžete těšit?

* Roční bonusy do výše až 15%
* Stravenky
* 5 týdnů dovolené
* Home office
* Telefon + neomezený tarif
* Notebook i k soukromému užití
* Automobil i k osobnímu užití
* Občerstvení na pracovišti
* Příjemné pracovní prostředí