CTO - Principal Solution Architect, Tech Lead

Pracovní náplň

Co budete dělat?

Definujete technologickou strategii společnosti v souladu s celkovou strategií společnosti
- Vyberte technologie nízké úrovně

- Přehled dostupných technologií/produktů/nástrojů

- Podpora předprodejních aktivit

- Řídit úvodní technické diskuse pro nový projekt

- Harmonizovat používání nových technologií mezi zákazníky a společnost
Konzultovat se zákazníky různá technologická témata (technologie, migrace do cloudu, integrace atd.)

- Vládní vývoj softwaru
Definujete sadu nástrojů, přístupy k vývoji SW, vzory a metodiky, které mají být použity
- - - Definujete sadu preferovaných technologií/nástrojů/vzorů na základě technologické strategie společnosti

- Poskytovat technologickou podporu projektům

- Poskytovat a projednávat technickou specifikaci požadavků ze skupiny projektů, řešit zjištěné/nahlášené technické problémy
Přezkoumat projekty
Zajistěte, aby všechny technologie a projektové postupy odpovídaly standardům společnosti
- Shromažďovat zpětnou vazbu k projektům a osvědčené postupy a harmonizovat používání osvědčených postupů ve společnosti

- Sledovat technologické a metodologické trendy

- Sledovat nové technologické trendy a nastavovat technickou strategii společnosti
Umožnit přijetí nových technologií a metodologií
Správa technického know-how společnosti

- Zajisťovat, aby zdroje společnosti uspokojovaly krátkodobé i dlouhodobé t...

Požadujeme

Odborné znalosti:

- Vysokoškolské vzdělání nejlépe v oblasti informatiky

- Minimálně 4 roky praxe na pozici architekta, solution architekta a podobně

- Minimálně 8 let zkušeností s vývojem v několika oblastech:

o .NET vývoj
(klíčový)
o vývoj Azure

o Vývoj webu

- Pochopení a dobrá orientace v několika následujících oblastech:

o Cloud Analytics

o IoT a IIoT

o Rozšířená realita

o Umělá inteligence

o Web pro mobily

- Pokročilá sada technologických dovedností a prokázaná historie s technologií

- Rozsáhlé znalosti softwarového průmyslu s orientací na budoucnost

Osobnost a další dovednosti:

- Plynulá angličtina a nejlépe i čeština nebo slovenština

- Komunikativní a dynamický člověk

- Ochota učit se nové věci a sdílet znalosti s kolegy

- Týmový duch, proaktivní přístup a postoj „ can-doí“.

- Spolehlivost a nezávislost

Nabízíme

Profesní a osobní růst:

- Zvyšte své technické a odborné dovednost

- Spolupracovat na mezinárodních high-tech projektech

- Práce v dynamické společnosti

Vzdělávání:
- Program osobního rozvoje

- Školení a certifikace

- Kurzy angličtiny

Firemní kultura:

- Přátelský a motivovaný tým

- Podpůrný management

- Rodinná atmosféra

- Teambuildingové akce, oslavy

- Čtvrtletní hodnocení a roční hodnocení platů/rolí

- Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem

- Stabilní a dlouhodobá pozice

Atraktivní balíček:

- 25 dní dovolené

- Čas věnovaný osobnímu rozvoji

- Interní lekce angličtiny s rodilým učitelem angličtiny

- Stravenky, občerstvení/čerstvé ovoce

- Flexi pass/Multisport karta