BI Developer

Pracovní náplň

Náplň práce:
Co budete dělat?

- Práce na podnikových projektech pro zákazníky v západní a severní Evropě.
- Podílet se na vývoji a údržbě řešení využívajících nejnovější technologie společnosti Microsoft
Vyvíjet nové části tradičních BI řešení založených na MS SQL Server (SSDE, SSIS, SSAS, SSRS, Power BI)

- Vyvíjet nové části moderních řešení pro analýzu a velká data na bázi Azure (Data Lake, SQL Server Managed Instance, Azure Data Factory, Databricks, Python, SSAS-TAB, Power BI, CI/CD, Git, případně také Azure Synapse a Machine Learning )
Pomoc s podporou a údržbou BI a analytických řešení

- Aktivně se zapojíte do technických a architektonických rozhodnutí v rámci svého týmu a kontaktů na straně zákazníků

- V případě potřeby komunikujete s technickými a obchodními kontakty na straně zákazníka
- - Učíte se a zdokonalujte se postupně v souladu s vaší kariérou, školeními a certifikacemi
- - Prokážete svého týmového ducha v každodenním životě agilních projektů i mimopracovních teambuildingových aktivit

Požadujeme

Co od vás očekáváme

- Více než 2 roky zkušeností s návrhem a implementací řešení Data Warehouse / Business Intelligence řešení založených na stacku MS Business Intelligence

- Velmi dobrá vývojářská znalost MS SQL Server
Database Engine
- Dobrá znalost alespoň jedné z technologií (SSIS, SSRS, SSAS, DAX)

Není nutné, ale učitě potěší (pracovní zkušenosti):
- Zkušenosti s Power BI, MS SSAS Tabular
- Big data (Databricks, Spark, Python, HDInsight, Hadoop)
- MS Azure (Data Lake, Azure Data Factory, Machine Learning, IoT)
- .NET (zejména ve vztahu ke cloudu, jako jsou Azure Functions, Azure Event Hubs atd.)

Osobnost a další dovednosti:
- Dobrá znalost angličtiny

- Komunikativní a aktivní člověk

- Analytické myšlení

- Týmový duch, ochota podělit se o své znalosti

- Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

Profesní a osobní růst:

- Zvyšte své technické a odborné dovednost

- Spolupracovat na mezinárodních high-tech projektech

- Práce v dynamické společnosti

Vzdělávání:
- Program osobního rozvoje

- Školení a certifikace

- Kurzy angličtiny

Firemní kultura:

- Přátelský a motivovaný tým

- Podpůrný management

- Rodinná atmosféra

- Teambuildingové akce, oslavy

- Čtvrtletní hodnocení a roční hodnocení platů/rolí

- Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem

- Stabilní a dlouhodobá pozice

Atraktivní balíček:

- 25 dní dovolené

- Čas věnovaný osobnímu rozvoji

- Interní lekce angličtiny s rodilým učitelem angličtiny

- Stravenky, občerstvení/čerstvé ovoce

- Flexi pass/Multisport karta