PROCESNÍ INŽENÝR | až 55 000 Kč!

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s analýzami a zlepšováním výrobních procesů? Hledáte zajímavou pracovní změnu? Pro výrobní firmu hledáme aktuálně vhodného uchazeče na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR

Bližší upřesnění náplně práce:

- Analýza efektivity výrobních procesů
- Návrh a zavádění zlepšení výrobních procesů
- Spolupráce s dalšími odděleními, včetně vývoje

Požadujeme

- Zkušenost z výroby - optimalizace výrobních procesů PODMÍNKOU!
- Zkušenost a analýzami výrobních procesů
- Anglický jazyk
- Výhodou znalosti nástrojů štíhlé výroby (5S, SMED, TPM, atd.)

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Jazykové kurzy
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na dovolenou
- Příspěvek na životní pojištění nebo příspěvek formou Cafeterie
- Pýhodné mobilní tarify
- Odměna při příležitosti pracovního nebo životního jubilea

Detaily nabídky PROCESNÍ INŽENÝR | až 55 000 Kč!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát