Konstruktér | nový tým - cestování | až 65 000 Kč!

Pracovní náplň

Máte rádi strojařinu ve spojení s automotive? Rádi cestujete? Máte zkušenost s jednoúčelovými stroji? Čtěte dál!

Pojďte pracovat pro jednoho z největších světových integrátorů automatizace, který realizuje projekty na evropském trhu. Náš partner má rozjete velké projekty primárně v Německu.

Budete úzce komunikovat se zákazníkem, kolegy na německé a čínské straně. Budete ve finále koordinovat instalaci Vaší práce u zákazníka s techniky a montáží. Pojďme si popovídat blíže.

Požadujeme

- SŠ / VŠ vzdělání (ideálně strojírenství)
- Velmi dobrá angličtina (denní komunikace s Německem a Čínou)
- Velmi dobrá znalost 3D CAD (pracujeme v SolidWorks, ale dá se přeučit)
- Zkušenost s jednoúčelovými stroji (automotive)
- Budou se hodit vědomosti v oblasti ergonometrie, pneumatiky, senzoriky
- Samostatnost a dobrá organizace práce
- Ochota cestovat (primárně jsou projekty v Německu)
- Časová flexibilita

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Pružná pracovní doba
- Roční prémie dle výsledků společnosti
- Pravidelní osobní ohodnocení (každý měsíc)
- Home office
- Vlastní organizace a rozvržení práce

Detaily nabídky Konstruktér | nový tým - cestování | až 65 000 Kč!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát