Konstruktér | Automatizace | až 70 000 Kč!

Pracovní náplň

Jste zkušený konstruktér, který dokáže navrhnout kompletní stroj či výrobní linku? Ideální je znalost automatizace a automotive!

Menší tým konstruktérů potřebuje posilu, která se vyzná v oboru. To vše pod záštitou německé společnosti s 30ti letou tradicí. Naši zákazníci jsou v automotive, spotřebním zboží, elektronice i lékařské technice.

Co by se od Vás dále očekávalo:

- Vypracování řešení automatizace pomocí 3D CAD: návrh kompletního stroje či výrobní linky dle požadavku zákazníka
- Tvorba koncepce celkového uspořádání zařízení a vytvoření procesů
- Vytvoření dokumentace a vypracování detailů
- Práce na komplexním projektu
- Jednání s klienty, podpora prodeje

Požadujeme

- VŠ vzdělání technického zaměření
- Zkušenost v mechanické konstrukci (automotive a jednoúčelové stroje VÝHODOU)
- Pokročilá znalost 3D CAD (Solid Works nebo Inventor VÝHODOU)
- Všeobecná konstrukční práce (pneumatické válce, sensory, linární vedení, lisování, kontrola, detekce, odměřování...)
- Konstrukce ve výrobě přípravků popř. nástrojů
- Znalosti automatizační techniky, řídicí a regulační techniky
- Pokročilá znalost německého či anglického jazyka
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Karta Multisport hrazená zaměstnavatelem
- Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- Jazykové a odborné kurzy
- Firemní akce
- Nové moderní pracovní prostředí
- Práci v mladém přátelském kolektivu

Detaily nabídky Konstruktér | Automatizace | až 70 000 Kč!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát