Strojní konstruktér | Railway | až 55 000 Kč!

Pracovní náplň

Česká výrobní společnost s více než 50ti letou tradicí rozšiřuje své řady. Hledáme STROJNÍHO KONSTRUKTÉRA!

Jedná se primárně o výrobu kolejových konstrukcí a výhybkových sytémů pro tramvajovou dopravu.

Vlastní vývojový tým je připraven řešit i nejsložitější problémy v oblasti městské a příměstské kolejové dopravy.

Co by se od Vás čekalo:

- Samostatná konstrukční činnost v CAD systémech, SolidWorks
- Zpracovávání výrobní dokumentace
- Spolupráce s výrobním úsekem při výrobě zkonstruovaných celků

Požadujeme

- Vzdělání VŠ/SŠ v oboru strojírenství
- Znalost konstrukčního SW (SolidWorks, CAD)
- Znalost práce na PC
- Aktivní přístup k práci a řešení dané problematiky
- AJ a praxe ve strojírenství velkou výhodou

Nabízíme

- Příspěvek na penzijní/ životní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky / příspěvek na stravování v závodní jídelně
- Dovolená navíc
- Vzdělávací kurzy a školení

Detaily nabídky Strojní konstruktér | Railway | až 55 000 Kč!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát